Neohodnotené

Súprava matracov PREMIUM

Súprava ortopedických bezpružinových matracov kombinovanej tvrdosti zaistí rovnomerné rozloženie záťaže na chrbticu a dopraje vám pokojný a zdravý spánok. Vhodné do postieľok Royal Sleep 7v1 a 9v1.

Predobjednávka
Kód: 12075
Značka: Royal Sleep
€328 –41 % €194,60 €160,80 bez DPH
Kategória: Matrace
Súprava matracov PREMIUM
Novinka BLACK FRIDAY - EXTRA zľava s kódom "BLACK5"
€328 –41 %
Doprava zadarmo od 130 EUR
Doprava zadarmo od 130 EUR
Prémiová kvalita
Prémiová kvalita
Ručne šité výrobky
Ručne šité výrobky
Súprava matracov PREMIUM

Súprava ortopedických bezpružinových matracov kombinovanej tvrdosti zaistí rovnomerné rozloženie záťaže na chrbticu a dopraje vám pokojný a zdravý spánok. Vhodné do postieľok Royal Sleep 7v1 a 9v1. Okrúhle pre vankúš od 0 do 4-6 mesiacov a oválne pre oválnu postieľku od 6 mesiacov do 2-3 rokov.

Kokos je ekologický materiál, ktorý má baktericídne vlastnosti. Vysoká pórovitosť tohto plniva zaručuje dobré odvetrávanie matraca. Takýto detský matrac zaistí rovnomerné rozloženie záťaže na chrbticu a poskytne pokojný spánok.

Latex je prírodný materiál získavaný z miazgy kaučukovníka (hevea). Je považovaný za jeden z najlepších materiálov na výrobu pohodlných ortopedických matracov. Latexové matrace poskytujú vynikajúcu, a hlavne – anatomicky prirodzenú podporu počas spánku.

Súprava matracov PREMIUM
Súprava matracov PREMIUM

Optimálna hrúbka matraca je 7 cm (3 cm kokosové vlákno a 4 cm latex). Má dve strany tuhosti, je možné kombinovať podľa váhy a veku bábätka. Snímateľné poťahy na rýchle pranie a sušenie.

ROZMERY:

  • Rozmery okrúhleho matraca: 72*72*7cm
  • Rozmery oválneho matraca: 122*72*7cm