VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, PRÁVĚ AKTUALIZUJEME NAŠI NABÍDKU NA E-SHOPU, VŠECHNY NAŠE PRODUKTY S MOŽNOSTÍ OBJEDNÁNÍ NA SLOVENSKO NAJDETE TAKÉ NA MIMOUSEK.CZ

Set do postýlky Mimoušek 1

Doprajte svojmu bábätku krásne luxusné sety do postieľky z Mimouškových atestovaných a zdravotne nezávadných látok. Celý set obsahuje hniezdočko, deku, zavinovačku páperovú alebo ľahkú, dekoračný vankúšik, stabilizačný vankúšik, vrkôčikový alebo vankúšikový mantinel. Kombinovať môžete všetky dostupné látky, ktoré nájdete v sekcii metráž - minky, bavlna, velvet, mušelín, vafle. Zostavte svojmu bábätku dokonalú výbavičku s Mimouškem :) Nezabudnite, že k setu môžete doladiť aj dojčiace vankúš alebo mušelínky. :)

Na objednávku
Kód: 3373
Značka: MIMOUŠEK
€213,90 –24 % €163,60 €135,20 bez DPH
Kategorie: Sety do postieľky
Set do postýlky Mimoušek 1
Akce Tip
€213,90 –24 %

Hniezdočko pre bábätko má oválny tvar. Veľkosť je zatiaľ jedna - 80x50. Ušijeme vám však po predchádzajúcom dohovore akúkoľvek veľkosť. Hniezdočko je ideálnym pomocníkom každej mamičky. Hodí sa do postieľky pre bezpečný pocit bábätka. Do postele pre bezpečný pocit mamičiek, zo zaľahnutia. Hodí sa ale kamkoľvek na sedačku, na zem. Skrátka všade tam, kde potrebujete aby bolo bábätko chránené. Nikdy však nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Ložná plocha je vyplnená vatelínom a bokmi hniezdočka dutým vláknom. Vnútri tunelíka je šnúrka na stiahnutie a konce aby lahodili oku sú zo saténovej alebo bavlnenej stuhy.


Zavinovačku môžete vyberať z už dostupných veľkostí 80x80 alebo 100x100. (Nebránime sa však ušitiu akejkoľvek veľkosti.) Zavinovačku ponúkame ľahkú alebo páperovú.


Stabilizačný vankúšik je vhodným doplnkom pre správnu polohu hlavičky bábätka, pretože bábätko nevie hlavičku držať samo. Tento vankúšik hlavičku pekne stabilizuje. Veľkosť je 40x25cm. Výplňou je vatelín a duté vlákno. Súčasťou sú dekoračné uši.


Dekoračný vankúšik slúži na zúžitkovanie zvyšných látok a dizajnovo podčiarkne celý set. Je možné ušiť akýkoľvek tvar vankúšika. Podľa toho sa odvíja veľkosť. Na fotke je vankúšik obdĺžnikového tvaru je veľkosti 40x30. Výplňou je duté vlákno.


Deka má rozmer 70x90 a ponúkame ju buď s vatelínom pre lepšie zateplenie alebo ľahkú bez výplne.


Mantinel si môžete zvoliť vrkôčikový alebo vankúšikový (6ks + čelo). Vrkôčikový mantinel ponúkame v akejkoľvek dĺžke potrebujete (podľa obvodu vašej postieľky.) Mantinel slúži na bezpečnosť z prestrekovania ručičiek alebo nožičiek z postieľky alebo prípadné uhodenie do hlavičky, keď dieťa v spánku po postieľke cestuje. Vždy však dbajte na odporúčania proti SIDS. Vrkoč sa skladá z 3 kusov hada, ktorý je na dvoch koncoch opatrený mašľou na rozviazanie na pranie v práčke. Vyplnený je dutým vláknom. Všetky 3 kusy si z hľadiska použitých látok môžete zostaviť sami – bavlna, minky, teplákovina.


Vankúšikový mantinel sa skladá zo šiestich kusov vankúšika + jedno čelo. Vankúšiky sú v rozmere 35x35. Výplňou je duté vlákno. Súčasťou každého vankúšika sú šnúrky, ktoré jednoducho zaviažete okolo postieľky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: